yandex watch

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu Finansal ihtiyaçlarınıza çözümler tek çatı altında!

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu; DenizBank Özel Bankacılık, Deniz Yatırım, Deniz Portföy ve Deniz GYO’nun hizmet ve uzmanlıklarını birleştirerek sektörde bir ilki gerçekleştirdi.Rotalarını, doğru bilgi ve deneyimli uzmanlık ile harmanlayan müşteri odaklı Yatırımın Kaptanları, sizleri yepyeni deneyimler için şubelerimizde ve dijital kanallarımızda bekliyor.

Yatırım Kaptanlarımız, yatırımcı profilinizi ve eğilimlerinizi belirler. Araştırma ekibimiz tarafından hazırlanan raporlarla birikimlerinizi profesyonelce yönetebilirsiniz. Grubumuzun anlık ve günlük değişmeleri takip ederek hazırladığı, Genel Yatırım Tavsiyesi ile piyasanın genel durumunu izleyebilir, model portföydeki hisse önerilerimizle haftalık ve aylık pozisyon alabilir, şirket ve sektör raporları ile güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.Siz müşterilerini, odak noktasına alan DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu, dijitalleşmeye ve inovatif ürün üretmeye kendisini adamış Yatırımın Kaptanları ile sizlerin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sadece şubelerimizden değil, dijital kanallarımız olan internet bankacılığı ve Mobil Denizden de yatırım portföyünüze ulaşabilir, 7/24 işlemlerinizi yapabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz inovatif ürünlerimizle hisse senedi ödemelerinde 2 gün beklemeyip anında paranızı hesabınızda bulabilirsiniz.

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu olarak finansal okuryazarlığı arttırmak adına, gençlerin yatırım dünyasını tanımaları, tasarruflarını en iyi şekilde yönetebilmeleri için projeler üzerinde çalışıyoruz.
DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu sizler için sahaya indi, dinamik ve dijitalize ekibi ile sizleri bekliyor.

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu

Özel Bankacılık

http://www.denizozel.com/

Kişiye özel çok yönlü hizmet ve çözümler sunan Özel Bankacılık Grubu, İstanbul’da 8; İstanbul dışında 12 olmak üzere toplam 20 özel bankacılık hizmet noktası ile Türkiye’nin en geniş Özel Bankacılık ağına sahiptir. Müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmak isteyen DenizBank Özel Bankacılık Grubu, müşterisini tanımaya öncelik verip bu doğrultuda sunduğu çözüm alternatifleriyle müşterimemnuniyetini maksimize etmeyi faaliyetlerinin merkezine koymuştur.

DenizBank Özel Bankacılık Grubu müşterilerine özel olarak planladığı sosyal ve kültürel faaliyetlerle de ayrıcalıklı ve özel hissedecekleri deneyimler yaşatmayı amaçlar.
Üst segment için özel olarak tasarlanmış olan Deniz Private kart gustosu yüksek müşterilerimizin hayatını hem yurtiçinde hem de yurtdışında kolaylaştıracak ayrıcalıklar sunar.

Özel Bankacılık Grubu 2017 yılında da yönettiği varlık büyüklüğünü ve hizmet sunumunu geliştirmeyi, uzman kadrosuyla kişiye özel çözümler üreterek müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hizmetler sunmayı planlamaktadır. Müşterilerine sunduğu özel etkinlikler ve diğer bankacılık dışı hizmetlerle de müşterilerinin yanında yer almaya devam etmeyi planlamaktadır.


Sizin için hayat Deniz’de Özel…

Yerli/Yabancı bireysel ve kurumsal müşterilerine, yurtiçi ve yurtdışı sermaye piyasası araçlarında aracılık, kurumsal finansman, finansal danışmanlık, yatırım danışmanlığı hizmetleri ve Bankacılık işlemleri gibi ürünleri tek çatı altında sunabilmek amacı ile “Finansal Süpermarket” anlayışı çerçevesinde çalışan DenizYatırım, bugün 49 şubeden oluşan Türkiye’nin en yaygın ağı ve online iletişim kanalları sayesinde, sektördeki yenilikleri ve ekonomideki gelişmeleri sürekli takip ederek müşterilerine en kaliteli hizmeti yerinde sunmaktadır.49 noktadaki şubesiyle “Türkiye’nin En Yaygın Aracı Kurumu” unvanının sahibi DenizYatırım deneyimli ekibi, uzman araştırma kadrosu ile hizmet vermektedir. DenizBank ve DenizYatırım şubelerinden mesai saatleri içerisinde; elektronik kanallarımızdan ise 7 / 24 emir girişi yapabilirsiniz.

DenizPortföy, kaliteli hizmet ve değişen piyasa şartlarında yönettiği 21 adet yatırım fonu ve 11 adet emeklilik yatırım fonu ile gerek performans gerekse getiri istikrarı sağlamayı hedeflemektedir. Aynı zamanda deneyimli kadrosuyla, uluslararası standartlarda verdiği hizmetlerle yatırım fonları, emeklilik fonları ve portföy yönetimi ile sermaye piyasaları içerisinde etkin bir rol almaktadır.
Müşterilerinin yatırım tercihlerini göz önünde bulundurarak yeni ürünler halka arz etmeyi ve bireysel/kurumsal portföy yönetimine ağırlık vererek pazar payını artırmayı hedefleyen Deniz Portföy, DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu içerisinde verdiği özellikli hizmetlerle müşterilerine en iyi hizmeti vermeye odaklanmıştır.

Detaylı Portföy Yönetimi İçin Tıklayınız

DenizBank Yatırım Hizmetleri Grubu

Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

http://www.denizgyo.com.tr/

DenizGYO’nun ana faaliyet konusu, gayrimenkullere, gayrimenkullere dayalı sermaye piyasası araçlarına, gayrimenkul projelerine, gayrimenkullere dayalı haklara ve sermaye piyasası araçlarına yatırım yapmak, gayrimenkul portföyü oluşturmak ve geliştirmektir.Deniz GYO bağlı bulunduğu DenizBank Finansal Hizmetler Grubu’nun kurumsal ve finansal gücünden aldığı destek ile “Gayrimenkul portföyünde bulunan mülklerin değer artışını sağlayacak çalışmalarda bulunmak, düzenli kira geliri ile istikrarlı büyümeyi ve kârlılığı sağlamak; öncelikle İstanbul merkezli gayrimenkul ve inşaat projelerinde etik ilkelerini ön planda tutarak ve her projenin ihtiyaçlarına uygun titizlikle seçilmiş çözüm ortaklarıyla farklılıklar yaratan özgün projeler üretmek” misyonu ile faaliyetlerine devam etmektedir.